Rekrutacja

Szukamy kandydatów do pracy w gabinecie stomatologicznym w Otwocku. Zatrudniamy na umowę o pracę na cały lub część etatu. Zapewniamy miłą atmosferę pracy i dobre warunki płacowe.

Szukasz pracy w gabinecie stomatologicznym?

Zapraszam serdecznie do złożenia aplikacji na adres rekrutacja (at) dobrygabinet.pl

stomatolog otwock

lek. stomatolog Urszula Silkiewicz

Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Dobry Gabinet Silkiewicz i Mieńko S.C., 05-400 Otwock, ul. Rycerska 12.
  2. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: rodo@dobrygabinet.pl
  3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).
  4. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.
  5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.
  6. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do UODO, jeżeli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  7. Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej). Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.
  8. Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”

 

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Możesz w tym zakresie skorzystać z poniższych klauzul:

Zgoda nr 1:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dobry Gabinet Silkiewicz i Mieńko S.C., 05-400 Otwock, ul. Rycerska 12, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia np. o poniższej treści:

Zgoda nr 2:

„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Dobry Gabinet Silkiewicz i Mieńko S.C., 05-400 Otwock, ul. Rycerska 12, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Top